JUMS REIKĖS 3 DALYKŲ:

  1. Išsirinkti automobilį per išmanųjų tel. arba kompiuterį.

  2. Galiojančio vairuotojo pažymėjimo, su nemažesniu nei 2m. vairavimo stažu.

  3. Savo asmeninės banko kortelės arba el. bankininkystės atsiskaitymui atlikti.

PAPRASTAS ATSISKAITYMAS:

  1. Pasirinkite kiek parų norėsite nuomotis automobilį ir įsidėkite į krepšelį!

  2. Apmokėjimo puslapyje įveskite visus privalomus duomenis (jeigu esate naujas klientas pateikite prašomas nuotraukas).

  3. Pasirinkite jums tinkamą atsėmimo vietą ir apmokėkite (mūsų partneris PaySera priima mokėjimus iš visų Lietuvos bei užsienio bankų).

  4. Skaminkite 8 680 46338 ir mes Jums atrakinsime automobilį.

MŪSŲ TIKSLAS IR KAIP MUS RASTI:

Automobilių nuomos srityje dirbame jau nuo 2015 m., tad mūsų sukaupta patirtis leidžia suteikti  kokybiškas paslaugas ir pateisinti jūsų lūkeščius. Mūsų tikslas: nuotoliniu būdu, greitai, patogiai ir operatyviai sudaryti nuomos sutartis, apmokėti ir savarankiškai paiimti automobilį, pasirinkus aikštelę iš mūsų sąrašo. Pradžioje Jums reikia pasirinkti automobilį ir pagal jo būseną matysite ar šiuo metu jis laisvas. Pasirinkus: automobilio paėmimo vietą, Jūs matysite kur šis automobilis randasi. Mūsų automobiliai bus pažymėti lipduku ant galinio lango  su mūsų logotipu, kad Jums būtų patogiau ir greičiau rasti automobilį. Taip pat, nuotraukose jūs matysite kokios spalvos yra automobilis.

PAPILDOMOS GALIMYBĖS BEI PATARIMAI:

Meniu juostoje, pasirinkę punktą FILTRAVIMAS, Jūs galite išsifiltruoti automobilius tokiu būdu: pagal Dabar laisvus automobilius, pagal kainą, pagal pavarų greičių dėžę. Jeigu automobilio būsena yra KREIPTIS, tai reiškia, kad automobilis ruošiamas nuomai, arba esamas klientas turi greitai automobilį grąžinti, paskambinus mums, galėsime suteikti informaciją, kada automobilis bus laisvas ir kurioje vietoje.

Taip pat, nusprendus nuomuotis automobilį pas mus, siūlome prieš nuomos pradžią pasiskaityti nuomos taisykles, sąlygas ir privatumo politiką, vėliau paiimant automobilį procesas vyks greičiau. Atminkite, prieš atrakinant Automobilį, mes privalome sutikrinti gautus dokumentus, bei mokėjimą.

IŠANKSTINĖ REZERVACIJA:

Jeigu Jūs norite išsinuomuoti automobilį ne dabar, o vėlesniam laikotarpiui, pradiniame puslapyje pačioje apačioje rasite išankstinę rezervaciją (arba kiekvieno automobilio puslapyje pasirinkus punktą išankstinė rezervacija), kur jūs užpildysite anketą ir atsiųsite ją mums.

Netrukus mes su Jumis susisieksime ir aptarsime Jūsų nuomą bei rezervuosime Jums automobilį reikiamoje vietoje pageidaujamu laiku.

DETALESNĖ INFORMACIJA

  1. PRIEŠ ATRAKINANT AUTOMOBILĮ.

1.1.Mobiliojo telefono pagalba įėjus į norimo automobilio platformą pasirinkti nuomos parų skaičių ir įsidėti į krepšelį.

1.2. Įsidėjus į krepšelį, pasirinkite „Apmokėjimas“, užpildyti savo asmeninę informaciją, (įmonėms: apačioje pasirinksite, jog esate įmonė ir surašyti savo rekvizitus), pasirinksite pristatymo variantus.

1.3.Įkelti savo vairuotojo pažymėjimo nuotraukas iš abiejų pusių bei nufotografuoti save (selfie) ir įkelti į svetainę Papildomai nurodyti informaciją reikalingą mums, pvz.: grąžinimo vieta ir laikas  ir panašiai (jeigu yra žinoma) .

1.4. Dešinėje pusėje patikrinti nuomos bendrą kainą, susipažinti su įmonės taisyklėmis. Atsiskaitymą atlikti tik iš savo asmeninės banko sąskaitos / įmonės sąskaitos. Taip atliekama identifikacija (jei dokumentų informacija neatitiks Mokėtojo duomenų, Automobilis nebus atrakinamas).

1.5. Vykti prie automobilio, apžiūrėti jį (automobilio defektai yra patalpinti skyrelyje „Defektai“), pastebėjus naujų Defektų, pranešti Įmonei.

1.6. Skambinti 8 680 46338. Įmonė (jei dokumentai pateikti ir atliktas mokėjimas, t.y. atlikus identifikaciją) atrakins Jums Automobilį.

  1. ATRAKINUS AUTOMOBILĮ

2.1. Rasite užvedimo raktą nurodytoje vietoje.

2.2. Apžiūrėti saloną: ar neprišiukšlinta, ar nėra rūkymo žymių, nepradegintos ir nesuteptos sėdynės. Radus minėtą netvarką, paskaminti arba nufotografuoti ir atsiųsti mums.

2.3. Užvedus automobilį, patikrinkite ar rodo pilną kuro baką ant prietaisų skydelio. Ar yra automobilio dokumentai, dokumentų skyrelyje.

  1. GRĄŽINANT AUTOMOBILĮ

3.1. Pasirinkite iš mūsų sąrašo, kur galima palikti automobilį.

3.2. Automobilis turi būti švarus su pilnu kuro baku.

3.3. Patikrinkite ar visi automobilio dokumentai palikti ten pat, kur ir buvo. Nepamirškite savo daiktų.

3.4. Išjungus variklį, užvedimo raktelius palikti toje vietoje iš kur paėmėte. Uždaryti automobilio visas dureles ir paskambinti 8 680 46338, mes užrakinsime automobilį. Įsitikinkite kad automobilis tikrai užrakintas.

3.5. Nufotografuokite ar nufilmuokite (kitaip, Įmonės pastebėti defektai, trūkumai ir nešvara, bus priskirta Jūsų nuomai) automobilį iš įvairių pusių ir atsiųskite mums, Jums patogiu būdu el.paštu: info@rentma.lt; arba 8 680 46338  (Whatsapp, Viber, Messenger).