Atnaujinta: 2021-04-29

TAISYKLĖS  

 atitinkančios nuomos sutarties sąlygas

* RentmaGo Automobiliai eksploatuojami tik Lietuvos Respublikoje. Vairuotojai ne jaunesni nei 21 m., su ne mažesniu nei 2 m. vairavimo stažu. Nuoma nuo 12 val. Atrakinimas/užrakinimas nuotoliniu būdu.

* Automobiliai su pilnais kuro bakais, juos būtina grąžinti taip pat su pilnais kuro bakais, arba apmokama už trūkstamą kurą, pagal tos dienos mažmenines kuro kainas (nesutikus sumokėti prašomą sumą, užstatas negrąžinamas, jis pervedamas, atskaičius faktiškai užpildžius pilną automobilio kuro baką). Automobilius grąžinti ir palikti švarius (viduje taip pat), automobilį būtina nufotografuoti iš visų kampų ir atsiųsti Įmonei nuotraukas.

* Ridos apribojimo nėra, nuomai nuo 4 ir daugiau parų, nebent yra susitariama iš anksto kitaip, pvz.: ilgalaikės nuomos atveju, nustatant nedidelę nuomos kainą, visada susitariama, dėl planuojamos nuvažiuoti ridos. Užstatas 150 eur. Nuomos kaina kartu su užstatu mokami prieš nuomą.

* Veikianti nuolaidų sistema.

* Griežtai draudžiama rūkyti Automobiliuose. Būti apsvaigus nuo alkoholio ar kitų medžiagų, vairuotojant Automobilius.

* Automobilių galimos paimti/grąžinti vietos/adresai:

NAUJAMIESTIS:

 • Vikingų g. 3, PC Nordika, šalia MC Donalds, Vilnius;
 • Gerosios Vilties g. 33, Baltic Petroleum, Vilnius;
 • Savanorių pr. 56, Vilnius;
 • Geležinio vilko g. 9, IKI, Vilnius

ŽIRMŪNŲ MIKRORAJONAS:

 • IKI Minskas, Žirmūnų g.2, Vilnius;
 • P.Lukšio g. 34, šalia Katpedėlės, Vilnius

ŽVĖRYNO MIKRORAJONAS:

 • T.Narbuto g. 14, Vilnius

FABIJONIŠKIŲ MIKRORAJONAS:

 • Fabijoniškių g. 2A, IKI, Vilnius;

VILNIAUS IR KAUNO ORO UOSTAI:

Atvykstame pasiimti nuo 4 parų nuomos į Vilniaus oro uostą, į Kauno oro uostą vykstame nuo 7 p. nuomos. Nuomuojantis trumpiau, automobilį galite pasiimti iš Nordikos PC aikštelės, kuri randasi apie 500 m. nuo Vilniaus oro uosto, automobilį atrakinsime nuotoliniu būdu. I Kauno oro uostą nevykstame jei nuoma yra trumpesnė nei 7 paros.

 1. ESAMU LAIKU AUTOMOBILIO NUOMA:

* Parinkti Automobilį šiuo metu galite: 1. Dabar laisvą Automobilį ir 2. Pagal Vietą, kur šiuo metu randasi Laisvas Automobilis.

 1. Išsirinkus Laisvą automobilį, užpildyti savo asmeninę informaciją, Įmonės: surašyti savo įmonės rekvizitus. Pateikus neteisingus savo asmeninius duomenis, Vairuotojas pilnai atsako, už nuostolius jeigu Įmonė patirs, dėl neteisingos ar netikslios informacijos pateikimo Įmonei.
 2. Įkelti savo vairuotojo pažymėjimo nuotraukas, nufotografuoti iš abiejų pusių, taip pat nufotografuoti savo veido atvaizdą (selfie) bei įkelti į svetainę. Nuomuojantis antrą kartą ir paskiau: Pildyti tik savo asmens duomenis/Įmonės rekvizitus, siųsti papildomai vairuotojo pažymėjimo nuotrauką ir savo nuotrauką nereikia.
 3. Papildomai nurodyti informaciją reikalingą mums, pvz.: grąžinimo vieta ir laikas  ir panašiai (jeigu yra žinoma), sutikimas, kad Automobilio valymą turi atlikti Įmonė (kainos nurodytos prie 10 p.), dėl nuomos pratęsimo, papildomas draudimas ir kita informacija, kuri turi būti žinoma Įmonei.
 4. Apmokėjimas. 
 5. Vykti prie pasirinkto Automobilio.

* Duomenis išsiųsti ir Nuomą apmokėti siųloma  prieš vykstant prie Automobilio, tai  būtų greitesnis būdas pradėti kelionę: Įmonė Automobilį atrakins, tik po apmokėjimo ir gautų duomenų sutikrinimo, t. y. atlikus Jūsų Identifikaciją, tai gali užtrukti 15-30 min.

* Atvykus į pasirinkto Automobilio stovėjimo vietą, jį galite rasti pagal mūsų logotipą, kuris yra ant galinio stiklo ir spalvą.

* Paskambinus 8 680 46338 (per mobilųjį: Pagalba), Įmonė atrakins Automobilį.

* Vairuotojas turi apžiūrėti Automobilio ne tik išorę bet atsirakinus su kodu Automobilį, ar jis pilnu kuro baku, ar jo viduje, nesimato matomų defektų, atradus juos palyginti su įmonės , jau žinomais defektais (prie pasirinkto Automobilio: Defektų skiltyje yra patalpintos nuotraukos), jei nėra naujų, Įmonės papildomai informuoti nereikia.. Tačiau atradus, naujų trūkumų taip pat įskaitant ir viduje Automobilio esančius aksesuarus: užvedimo raktas, automobilio dokumentai (jie turi būti), vidaus netvarką pranešti 8 680 46338 (Whatsapp, Viber, Messenger) arba info@rentma.lt

* Pasibaigus nuomos laikui, Automobilis grąžinamas į pasirinktą pagal sąrašą stovėjimo aikštelę, kituose miesto vietose palikti Automobilį griežtai draudžiama.  Vairuotojas privalo užvedimo raktą palikti ten pat, iš kur buvo pasiėmęs. Pasiimti visus savo asmeninius daiktus (Įmonė neatsako už paliktų daiktų saugojimą/grąžinimą ar dingimą ir panaš.) Taip pat, įsitikinti kad Automobilio dokumentai ar kiti buvę priedai, bei akesuarai yra savo vietuose.

* Automobilį palikti švarų (ir viduje ir išorėje), jei nebuvo Įmonė perspėta kitaip, pilnu kuro baku. Kai įsitikinama, kad visi Automobilio langai ir durys sandariai uždaryti, paskambinti Įmonei 8 680 46338. Įmonė užrakins automobilį.

* Nufotografuoti automobilį iš visų kampų ir atsiųsti Įmonei info@rentma.lt arba 8 680 46338 (Whatsapp, Viber, Messenger).

* Nuomos pratęsimui būtina susisiekti su Įmone užkarto, kai tik yra sužinomas faktas, kad bus reikalingas nuomos pratęsimas. Nepranešus Įmonei, Automobilį griežtai draudžiama toliau eksploatuoti ir  privaloma jį grąžinti iki nustatytos nuomos pabaigos, kitu atveju, bus blokuojama tolimesnė Automobilio eksploatacija.

 1. PRISTATYMAS Į JŪSŲ VIETĄ IR ILGALAIKĖ NUOMA

* Pristatymas galimas tik nuomuojantis ilgesniam laikotarpiui, nuo 5 paros ir daugiau, ne toliau Naujamiesčio, Antakalnio, Žirmūnų mikrorajonų. Pageidaujant kitur, galima tartis už papildomą kainą.

* Ilgalaikė nuoma laikoma nuomuojantis 45 ir daugiau paras. Šiai nuomai taikomi minimalūs įkainiai. Nutraukus ilgalaikę nuomą, ankščiau laiko, nuomos kaina perskaičiuojama pagal faktinės nuomos paras, skaičiuojant nustatytus paros Įkainius. Skirtumas grąžinamas, kartu su užstatu.

 1. IŠANKSTINĖ REZERVACIJA

* Automobilį Jūs galite rezervuotis Jūsų nuomai ateityje.  Svetainės gale arba prie kiekvieno Automobilio pateikta Anketa:

– Užpildyti visus laukus;

– Atsiųsti mums;

– Įmonė patvirtins Rezervavimą.

Kodėl Anketa? nes joje yra nurodyti visi duomenys, kurie reikalingi Automobilio rezervacijai, taip sutaupomas laikas, papildomiems susirašinėjimams ir klausimams.

* Užpildžius Rezervavimo anketa ir mums patvirtinus rezervavimą, pasiliekame teisę, pakeisti automobilį į tos pačios ar aukštesnės klasės automobilį, prieš tai suderinę tai su Jumis, nekeičiant sutartos nuomos kainos.

* Rezervavimas įsigalioja,  gavus pilna apmokėjimą už nuomą su užstatu: Užpildžius savo asmens duomenis, prikabinus savo vairuotojo pažymėjimą, savo veido atvaizdą, pagal Taisyklių 1 p. Įmonė nurodys iki kokio termino tai būtina padaryti.

* Jei nuoma atšaukiama, pervesta nuomos suma gali būti negrąžinama, arba grąžinama dalis Nuomos sumos.  Užstatas visada grąžinamas, jei įvykdomos visos Sutarties sąlygos (Taisyklių 5 p.).

* Vasaros laikotarpiui bei visų švenčių metui (Kalėdinis laikotarpis, Velykos, Joninės, Žolinės ir Vėlynės) rezervavimas galimas Nuomai 4-ioms ir daugiau parų. Šiuo laikotarpiu esant nuomos būtinumui, trumpiau nei 4 paroms, stebėkite mūsų svetainės Automobilių užimtumą Esamu laiku. 

4. AUTOMOBILIO PAĖMIMAS/GRĄŽINIMAS

* Automobilius galima paimti ir grąžinti tik Įmonės nurodytuose aikštelėse (viršuje), arba Vilniaus ir Kauno oro uostuose. Automobiliai visada yra su pilnu kuro baku. Pilnu kuro baku privaloma ir grąžinti, kitu atveju bus paskaičiuotas kuro trūkumas, pagal dabartines Degalinių kainas ir komisinis mokestis 5 eur.

* Prie kiekvieno Automobilio yra nurodyta, ar šiuo metu jis Laisvas, ar užimtas, ar Kreiptis (jei dar nėra tikslumo apie konkretaus Automobilio vietą: Automobilis vyksta/ruošiamas nuomai/ remontuojamas ir panaš.).

* Paskambinus 8 680 4633( Whatsapp, Viber, Messenger), Įmonė atrakins Automobilį (jei asmens dokumentų informacija ir Mokėtojo duomenys sutaps). Grąžinant Automobilį visų pirma įsitikinti, kad auotmobilis pilnai užrakintas ir saugus, bei skambinti Įmonei, kuri užrakins Automobilį.

* Automobilio paėmimas/grąžinimas Vilniaus oro uoste tam tikroje nurodytoje aikštelėje. Įmonė iš anksto nurodys aikštelės numerį, bei atsiųs žemėlapį su nuoroda, kur faktiškai Automobilis stovės. Grąžinti reikės į tą pačią stovėjimo aikštelę oro uoste, iš kurios ir buvo paimtas Automobilis (jei pasirenkamas grąžinimas Vilniaus oro uoste).

* Kiekvieną kartą prieš pradedant eksploatuoti Automobilį būtina visapusiška Išorės ir Vidaus apžiūra. Esant naujiems (esamos defektų nuotraukos pridėtos prie pasirinkto Automobilio ) defektams ar vidaus nešvarai, pranešti Įmonei, raštu ar telefonu 8 680 46338 (Whatsapp, Viber, Messenger). Kitu atveju, bus laikoma, kad visi pažeidimai atsirado Vairuotojo Automobilio naudojimosi metu ir už juos atsakingas Vairuotojas.

* Pabaigus eksploatuoti Automobilį, pranešti kurioje pasirinktoje Įmonės (iš sąrašo  viršuje) aikštelėje paliekamas automobilis. Užvedimo raktus palikti toje pačioje vietoje, iš kur ir buvo paimti. Pasiimti visus asmeninius daiktus. Uždaryti visas dureles ir langus, paskambinus Įmonė užrakins Automobilį, nufotografuoti Automobilį išoriškai iš visų kampų ir atsiųsti Įmonei info@rentma.lt arba 8 680 4633 (Whatsapp, Viber, Messenger),  kad įvertinti kokios būklės Automobilis paliktas.

* Vairuotojui grąžinus Automobilį ankščiau laiko, dėl nesvarbių priežasčių, tokių kaip: negraži spalva, per mažas/per didelis, neryškus salono apšvietimas ir panaš., Įmonė turi teisę nesuteikti nuomai kito automobilio ir negrąžinti nepanaudotos nuomos sumos. Vairuotojas turi galimybę, prieš nuomą visapusiškai apžiūrėti Automobilį tiek Įmonės internetinėje svetainėje, tiek fiziškai atvykstant prie Automobilio.

* Norint pratęsti Automobilio nuomą, skaityti Taisyklių 1 p.

* Nuomininkui vykstant į sutartą Automobilio grąžinimo vietą (oro uostą, stotį ir t.t.), jis turi įsivertinti kelionės laiką, papildomai priskaičiuojant jį, tokioms situacijoms: automobilio gedimas, padangų pradūrimas, ratų sugadinimas ir panaš. Tam kad spėtų pašalinti gedimus ir tech.pagalbai atvykti.

* Įmonė pakaitinį automobilį, esant būtinybei, perduoda tik Vilniaus mieste, į kitas Lietuvos vietas pristatymas nevykdomas, ir perduodamas tik  esant laisvam automobiliui (jeigu yra tam galimybė).

 1. UŽSTATAS IR ATSISKAITYMAS

* Automobilio užstatas 150 eur pervedamas kartu su nuomos kaina. Užstatas pilnai grąžinamas iki 5 d.d, jei yra įvykdytos visos sutarties sąlygos.

* Užstatas gali būti panaudotas:  Automobilio plovimui ir valymui (įkainiai nurodyti Taisyklių  10 p.); Grąžinus Automobilį nepilnu kuro baku: kuro kompensavimui; Automobilio apgadinimo nuostoliams atlyginti; Baudoms apmokėti (Įmonės ir Išorinių Institucijų, pvz.: nesilaikant kelių eismo taisyklių, stovėjimas draudžiamuose vietose, už vairavimą neblaiviam ir panaš.); Negautoms pajamoms atlyginti (automobilis po avarijos/konfiskuotas, negrąžinus Automobilį sutartų laiku ir panaš.); Kompensuoti kilometrų paros limito perviršį: Limitas 300 km. į parą, nuomuojantis iki 3 parų, viršyjus limitą, sekantys kilometrai apmokestinami 0,10 Eur už kiekvieną pravažiuotą kilometrą.

* Ridos apribojimo nėra, nuomai nuo 4 ir daugiau parų. Nebent yra susitariama iš anksto kitaip, pvz.: ilgalaikės nuomos atveju, nustatant nedidelę nuomos kainą, visada susitariama, dėl planuojamos nuvažiuoti ridos.

* Para skaičiuojama imtinai 24 valandas. Pvz.: Išsinuomavus 12 valandų: nuo 09:00 val., nuomos pabaiga bus 21:00 val.; Išsinuomavus 1 parai, nuo 13:00 val. paros pabaiga bus kitos dienos 13:00 val. ir t.t.

* Jeigu Vairuotojas išsinuomavęs Automobilį nuo 12 val. iki 3 parų  vėluoja grąžinti Automobilį 2 valandas ir daugiau papildomai skaičiuojama para, pagal 1-3 paros įkainį.. Vairuotojas išsinuomavęs Automobilį ilgiau nei 4 paras, papildomai para skaičiuojama vėluojant grąžinti 4 valandas, (nuoma 7-13 paroms, para papildomai skaičiuojama, vėluojant grąžinti 6 valandas / nuoma virš 14 parų, para papildomai skaičiuojama, vėluojant grąžinti 8 valandas).

* Jei su Vairuotoju vėlavimo atveju, neįmanoma susisiekti (neatsiliepia telefonu ir panaš.), Automobilis laikomas pavogtu ir Įmonė turi teisę kreiptis į Policiją, dėl Automobilio vagystės ir taip pat turi teisę užblokuoti Automobilio užvedimą. 

* Nuomos kaina, pridedant pristatymą, kartu su užstatu, pervedami iš anksto, iki nuomos pradžios. Pratęsiant nuomą, prieš tai suderinus su Įmone, tęstinos nuomos kaina taip pat pervedama iš anksto, iki pratęstos nuomos pradžios.

* Nuomos mokestis  nėra sumažinamas, paiimant Automobilį vėliau ar grąžinant Automobilį ankščiau, nuomuojantis 06.01-09.15 laikotarpiu, taip pat ir visų valstybinių švenčių metu, nuoma kitu laiku, yra perskaičiuojama pagal faktiškai nuomuotas paras ir skirtumas grąžinamas kartu su užstatu.

* Neužtenkant užstato padengti Įmonės paskirtoms baudoms apmokėti, žalos atlyginimui ir kitoms išieškotinoms sumoms, Įmonė geranoriškai siunčia Vairuotojui apmokėti susidariusį skirtumą, nurodydama kokrenčias sumas ir pateikdama įrodymus (jeigu to reikia) su terminu, per kurį prašoma sumokėti papildomą sumą. Vairuotojui atsisakius tai padaryti, ar pasibaigus mokėjimo terminui, nėra sumokama, Įmonė turi teisę kreiptis į Teismą, skolų išieškojimui.

* pristatymas į oro uostą nemokamas 09-22 val., kitu laiku imamas 15 eur papildomas mokestis.

6 AUTOMOBILIO DRAUDIMAS

* Automobiliai drausti arba paprastu Civiliniu draudimu (dengia materialinę ir sveikatai padarytą žalą kitam avarijos dalyviui ir tretiesiems asmenims) , arba Civiliniu ir Kasko ( dengia nuostolius padarytus nuomojamam Automobiliui, nesvarbu kas avarijos kaltininkas)  draudimais, su atitinkama frančizės suma. Tai nurodoma prie kiekvieno Automobilio (Kasko). Jeigu nėra automobilis draustas Kasko draudimu, galime papildomai pasiūlyti drausti Automobilį Ribotos atsakomybės draudimu, įvykio metu su atitinkama frančizės suma, kuri nurodyta pasirinkus norimą Automobilį, skiltyje: Draudimas. Šį draudimą galima rinktis,  nuomuojantis 4 ir ilgiau paras. Taip pat papildomai galite apsidrausti stiklus ir padangas Jūsų nuomos metu. Pasirinkus tinkantį Draudimą, prašome kreiptis 8 680 46338 (Whatsapp, Viber, Messenger)  arba info@rentma.lt, prieš nuomą.

* Automobiliai drausti tik Civiliniu draudimu,Vairuotojas atsako pilna nuomuojamo Automobilio rinkos kaina, nuomos laikotarpiu.

* Automobilio nuomos metu įvykus eismo įvykiui, draudimas galioja tik pateikus tai įrodančius dokumentus, t.y. eismo įvykio deklaracija ar/ir policijos išrašą, bei apie įvykį pranešus kompanijai. Draudimas negalioja vandalizmo atveju, stichinių nelaimių ar karo veiksmų atveju, vairuojant apsvaigus nuo alkoholio ar psichotropinių medžiagų, pasišalinus iš įvykio vietos, neužpildžius eismo įvykio deklaracijos ar nepranešus policijai, taip pat perleidus automobilį kitiems asmenims. Šiais atvejais, Vairuotojas laikomas už Automobilį atsakingas visa Automobilio kaina, taip pat jei žala padaroma ir trečiųjų asmenų Automobiliams.

 7 AUTOMOBILIO EKSPLOATACIJA

* Nedelsiant pranešti Įmonei 8 652 40406 (Viber) ir jei prireikia Policijai, greitąjai pagalbai, priešgaisrinei tarnybai, jei automobilis sudaužomas, sužalojami žmonės ir panašiai.  Įmonės atstovas nevyksta į eismo ar kito įvykio vietą, Vairuotojas turi pasirūpinti Įvykio aplinkybėmis pats (pildyti Eismo įvykio Deklaraciją. Užpildžius ją prie pirmos galimybės atsiųsti Įmonei).

* Vairuotojas neatsako už Automobilio gedimus, kurie atsiranda dėl natūralaus nusidevėjimo, ar ankstesnio Automobilio eksploatavimo, jei Vairuotojas užkarto apie tai informuoja Įmonę 8 652 40406 (Viber) , kai tik šie gedimai yra pastebimi ir toliau vadovaujasi Įmonės pateiktais nurodymais.

* Prie natūralaus nusidevėjimo nepriskiriama: – sulaužytos, deformuotos ir kitaip pažeistos detalės; -kėbulo įlenkimai , dažų sluoksnio įskilimai ir ryškūs įbrėžimai (pažeistas dažų sluoksnis iki grunto); – nekokybiškai atliktas remontas/ arba jo pasekoje atsiradę defektai; – kėbulo stiklų įskilimai; kėbulo stiklų subraižymai, atsiradę valymo pasekoje; – automobilio vidaus sugadinimai: pradeginimai, ar sutepimai sėdynių, sulaužytos plastmasinės priekinės panelės dalys ar bagažinės dangtis, langų atidarymo rankenėlės ir pan.

* Saugoti ir tausoti Automobilį, laikyti saugiose stovėjimo aikštelėse, įsitikinti kad jis užrakintas. 

* Įmonė neatsako už Vairuotojo nuostolius, kuriuos jis patyrė dėl to, kad negalėjo naudotis Automobiliu: įvykus nelaimingam atsitikimui ar kitomis nuo Įmonės nepriklausančioms priežastims.

* Nuomos laikotarpiu techniškai prižiūrėti automobilį, užtikrinti tinkamą jo būklę, Automobilio gedimo atveju: jeigu Automobilis sugenda, prietaisų skydelyje užsidega įspėjamieji signalai, girdimi įtartini pašaliniai garsai, arba nėra galimybės, toliau saugiai eksploatuoti Automobilio, Vairuotojas privalo, nedelsdamas nutraukti naudojimosi Automobiliu ir informuoti apie tai Įmonę telefonu 8 652 40406 (Viber) ir vykdyti tolesnius Įmonės nurodymus. Vairuotojas privalo užtikrinti, kad Automobilis nebūtų toliau naudojamasi, tuo atveju, jeigu sugenda ir tolesnis jo naudojimas gali didinti žalą, arba kelti grėsmę eismo saugumui, ar kad naudojant Automobilį, jis gali būti dar daugiau sugadintas;

* Sugedus Automobiliui, jo nuomos laikotarpiu, skambinkite 8 652 40406 (Viber) . Įmonė visada suteiks konsultaciją: ką konkrečiai daryti, kitu atveju iškviesime Pagalbą Kelyje, arba suteiksime pakaitinį Automobilį, jei toks bus laisvas. Jei Įmonė negalės suteikti pakaitinio automobilio, už nepanaudotas nuomos dienas bus grąžinami pinigai (Įmonė kompensacijų nemoka, kai Vairuotojas toliau nuomuosis kituose nuomos kompanijuose).

 1. SĄSKAITŲ IŠRAŠYMAS

* Pažymėjus varnele, kad reikalinga sąskaita-faktūra, ji išrašoma per 5 d.d. po Nuomos pabaigos (Automobilo grąžinimo) ir siųnčiama gautu e.pašto adresu, atskirai paštu PVM Sąskaita-faktūra nėra siunčiama.

* Nepažymėjus varnele, kad reikalinga sąskaita-faktūra, jos nėra siunčiamos.

 1. NUOLAIDOS KODAS IR AKCIJOS

* Lojaliems savo klientams (ankščiau nuomavusiems pas mus, kurie saugojo ir tausojo, bei palaikė švarą Automobiliuose) Įmonė gali taikyti nuolaidas. Jos prilauso nuo nuomos laikotarpio. Visada bus suteikiamas Nuolaidos kodas, kuriuo pasinaudojus Nuolatiniams klientams nuomos išlaidos sumažės, galioja tik neakcijų metu, t. y. jei pasirinktam Automobiliui bus tuo metu taikoma akcija, Vairuotojo nuomos laikotarpiu, nuolaidos kodas nebus suteikiamas. Nuolaida nuolatiniams klientams pritaikoma tik nuo pradinės kainos(kainos be nuolaidos).

* Visus metus išskyrus vasaros laikotarpį ir šventes, gali būti taikomos akcijos konkretiems Automobiliams, sekti mūsų internetinį puslapį.

 1. REIKALAVIMAI VAIRUOTOJAMS IR BAUDŲ SISTEMA

* Ne mažiau 2 metų vairavimo stažas, kai kuriems Automobiliams nemažiau 3 m. vairavimo stažas. Šis reikalavimas nurodomas prie kiekvieno Automobilio. Minimalus Vairuotojo amžius 21 metų.

* Vairuotojas (užpildęs savo asmens duomenis, pateikęs savo vairuotojo pažymėjimą) pilnai atsako už nuomuojamą Automobilį (jei šį eksploatuos ir kiti asmenys, visa atsakomybė tenka Vairuotojui).

* Nevairuoti Automobilio esant neblaiviu ar paveiktu narkotinių bei kitų svaigiųjų medžiagų ar stipraus poveikio medikamentų, kurie daro poveikį žmogaus reakcijai. Sustabdžius policijai ir nustačius, kad Vairuotojas yra apsvaigęs nuo alkoholio ar kitų medžiagų, tai skaitoma šiurkščiu mūsų taisyklių ir Sutarties pažeidimu (jei Automobilis buvo nuvarytas į mokamą Automobilio aikštelę, dėl šio įvykio, Įmonė turi teisę reikalauti padengti visas išlaidas su Automobilio transprotavimu ir stovėjimu, atvykimo iki Automobilio stovėjimo vietos). Šiurkštus Taisyklių pažeidimas užtraukia 500 eur baudą.

* Automobilyje rūkyti draudžiama, bauda 50 EUR;

* Automobilio palikimas, ne nurodytuose stovėjimo vietuose, bauda 50 eur.

* Nenaudoti Automobilio subnuomai, sporto varžybose, kitam automobiliui vilkti, mokamam keleivių pervežimui, mokymo tikslams, važiavimui bekele, kitų daiktų pervežimui nusižengiant Lietuvos Respublikos ir ES galiojantiems įstatymams, ar kitai, įstatymais draudžiamai, veiklai;

* Nevežti gyvūnų, bauda 50 eur.

* Įvykus autoįvykiui, ko pasekoje brangsta Įmonei draudimas ( nesilaikant saugaus atstumo; neatidžiai parkuojantis; nepraleidžiant pagrindiniu keliu važiuojančios transporto priemonės ir panašiai) kai yra apgadinama kita transporto priemonė, dėl Vairuotojo kaltės, bauda 100-200 eur (priklausomai nuo nuomuojamo Automobilio vertės).

* Už padangos/ų apgadinimą  kompensuoti Įmonės patirtas išlaidas (išskyrus jei Vairuotojas yra įsigyjęs Padangų draudimą).

* Išvykus už Lietuvos Respublikos ribų, ne perspėjus Įmonės, bauda 300 eur.

* Sudaužius, apgadinus, sunaikinus patį Automobilį, ar jo priedus (Pametus Automobilio raktelius ar dokumentus,) Vairuotojas moka 50-300 EUR baudą (priklausomai nuo nuomuojamo Automobilio vertės), bei atlyginti visą padarytą žalą ir nuostolius Įmonei, jei jie padaryti: nesilaikant Transporto priemonės eksploatavimo sąlygų; neturint teisės vairuoti Automobilį; nepaklusus stabdant Policijos pareigūnams; Automobilis naudojamas nusikalstamiems veiksmams atlikti. Pinigai sumokėti už nuomą ir užstatas negrąžinami;

* Dėl Vairuotojo kaltės, Automobilis yra sulaikomas, konfiskuojamas, Vairuotojas turi padengti visas su tuo įvykiu Įmonės patirtas išlaidas ir nuostolius, tame tarpe ir negautas pajamas (jei Automobilį, Įmonė negalės perduoti sekantiems Vairuotojams, kurie iš ankščiau buvo Automobilį rezervavę ir Įmonė dėl šio įvykio negalėjo suteikti kito Automobilio, ar pasiūlytas Automobilis netiko būsimiems nuomininkams, ko pasekoje, Rezervavimas buvo atšauktas ir Įmonė negavo pajamų).

* Vairuotojas visada apmoka baudas, teismo išlaidas ir kitas rinkliavas, kurios atsirado dėl Vairuotojo  kaltės, pažeidus kelių eismo taisykles ar kitus teisės aktus;

* Palaikyti automobilio švarą, palikti jį tvarkingą ir švarų. Grąžinus nenuplautą automobilį mokėti  15 Eur (penkiolika eur) už jo plovimą, grąžinus su nešvariu salonu mokėti  15 Eur (penkiolika eur) už jo valymą jei salonas užterštas nesmarkiai arba 30 Eur (trisdešimt  Eur), jei saloną reikia valyti cheminiu būdu (šuns plaukai) arba 45 Eur (keturiasdešimt penki Eur), jei salonas užterštas smarkiai (rūkalais, gyvūnų kvapais, jų plaukais, salonas sulaistytas gėrimais ir pan.);

* Be Įmonės sutikimo, draudžiama atlikti bet kokius Automobilio remonto darbus (leidžiama tik įpilti trūkstamų skysčių, esant reikalui pakeisti lemputes, pripūsti padangas). Dėl kitų gedimų, nedelsiant informuoti telefonu 8 652 40406 (Viber) ir toliau vykdyti Įmonės nurodymus, savarankiškai draudžiama keisti Automobilio detales ir vežti Automobilį į servisą, be Įmonės sutikimo. Nesilaikant šios taisyklės, užstatas nebus grąžinamas.

* jei užsidegė prietaisų skydelyje lemputė: kad trūksta aušinimo skysčio ar tepalų, sustoti artimiausioje galimoje vietoje ir pranešti apie tai Įmonei 8 652 40406 (Viber).

* Vairuotojas privalo keliuose elgtis drausmingai, nepažeidinėti kelių eismo taisyklių, apmokėti per visą nuomos laikotarpį, visas rinkliavas ir stovėjimo aikšteles. Įmonė gavusi baudas už šiuos pažeidimus, visus Vairuotojo duomenis (kuris nuomavosi laikotarpiu, kai buvo padarytas pažeidimas) perduoda trečiąjai suinteresuotai pusei, be Vairuotojo sutikimo.

* Vairuotojas atsakingas už eksploatuotą Automobilį ir pasibaigus nuomai iki dviejų savaičių (14 dienų), bei apmokėti Automobilio remonto išlaidas, jei po jo nuomos ir Automobilio grąžinimo yra nustatomi Automobilio trūkumai: pripiltas ne tos rūšies kuras, pakeistos Automobilio detalės, Automobilis remontuojamas, siekiant paslėpti įvykusį Autoįvykį (nepranešus Įmonei) ir panaš.

* Įmonės Remonto servisas seka visų RentmaGo Automobilių techninę būklę, nustatyti nesąžiningus veiksmus nėra sudėtinga.

 1. PABAIGAI

* Visus ginčus ir konfliktus Įmonė sprendžia geranoriškai, kompromiso būdu. Ieškant geriausio sprendimo abiejoms  pusėms.

* Šios Taisyklės sukurtos Nuomos sutarties pagrindu, kuri įsigalioja nuo Vairuotojo patvirtinimo apie susipažinimą su Sutartimi, prieš apmokant už Nuomą.